Human Resources  |   Contact Form

TR


About Us     |       Products       |        Referances 

Contact Us

 

           TrustAqua
         Home Page
         About Us
         Products
         Technical Articles
         Our References
         Human Resources
         Calculation Tools
         Contact
 

Home Page > Legal Notices

Legal Notices

New Page 1

 

Bu internet sitesinin tasarımı ve kullanım hakkı; PH Pompa, Hidrofor ve Su Sistemleri San.Tic.A.Ş.'ye (PH Pompa) aittir ve onun tarafından işletilmektedir. İçerdiği malzemeler tamamen veya kısmen, PH Pompa ve temsilcisi olduğumuz şirketlerin kaynaklarından sağlanmaktadır. Yabancı kaynaklı malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından, şirketimizin ürettiği malzemeler ise 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun 4630 Sayılı yasayla değiştirilen (2000) Ek 4. maddesi kapsamında korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu medyadaki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

PH Pompa ve diğer temsilcisi olduğumuz şirketlere ait yazı, fotoğraf, grafik, ses ve video malzemeleri, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak veya yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan veya dolaylı olarak dağıtılamaz. Şirketimiz, bu tür kaynaklardan doğabilecek gecikmelerden, hatalardan, yanlışlardan ve eksiklerden ya da bu malzemelerin hepsinin veya bir kısmının iletiminde veya tesliminde doğabilecek benzeri sorunlardan ve tüm bunlardan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

PH Pompa, hiçbir koşulda, ana ya da tali firmaları veya ilişkili diğer firmalar; PH Pompa malzemelerinin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı veya rastlantısal sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Bu koşulları ihlal edenlerin tespit edilmesi ve/veya ihlal edildiğinin düşünülmesi halinde lütfen bize "info@phpompa.com" adresinden elektronik posta yoluyla bilgi veriniz.

 

 

 
Legal Notices  |   Privacy Notices
 
Ikitelli Organize Sanayi B짥si, Demirciler Sanayi Sitesi
B2 Blok, No: 61, 34303, Ikitelli / İ“TANBUL / TܒKİ™E

t : +90 212 444 1 239
f : +90 212 671 10 70
 
Copyright 쯦ont> 2012 Ph Pompa Hidrofor ve Su Sistemleri San. Tic. A.ޮ